kom: 502-780-370
ZARZĄD:
Prezes - mgr inż. Leszek Kokorniak
v-ce Prezes - Zbigniew Joachimiak
Członek Zarządu - Sekretarz - mgr inż. Waldemar Kiwitt
Członek Zarządu - Skarbnik - mgr inż. Roman Pawlak

BIURO:
Dyrektor Biura - mgr inż. Waldemar Kiwitt
Księgowa - Maria Przybylska

RADA TECHNICZNA:
Przewodniczący - inż. Włodzimierz Szajkowski

KANCELARIA:
Beata Gołębiewska

OBSŁUGA TECHNICZNA
mgr Marcin Kietliński

SIEDZIBA BIURA:
ul. Fryderyka Chopina 1
61-708 POZNAŃ

e-mail: stelen@stelen.home.pl

NIP: 7791034305         REGON: 630443936

konto bankowe: BPH w Poznaniu  03106000760000320001070658
kom: 505-132-464
kom: 609-791-851
kom: 505-132-464
(c) 2016     Stowarzyszenie Producentów Konstrukcji i Urządzeń Elektrycznych "STELEN"
e-mail: l.kokorniak@stelen.home.pl
e-mail: z.joachimiak@stelen.home.pl
e-mail: w.kiwitt@stelen.home.pl
e-mail: r.pawlak@stelen.home.pl
e-mail: m.przybylska@stelen.home.pl
e-mail: w.szajkowski@stelen.home.pl
e-mail: b.golebiewska@stelen.home.pl
e-mail: m.kietliński@stelen.home.pl